Kaz à joss Villa
| Wifi Wi-Fi | Privát strand Strand hozzáférés | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák |
| Gyerekbarát Kiságyak Gyerekmenü | Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A 2 hálószobás Kaz à joss Villa Basse-Pointe akár 6 vendég befogadására alkalmas, kényelmes elhelyezkedést nyújt, emellett autóval körülbelül 5 percre található az olyan vallási helyektől, mint az Eglise Saint-Jean-Baptiste.
Az Eglise Sainte Anne hozzávetőlegesen 2 km-re, a Habitation Pécoul pedig hozzávetőlegesen 2,1 km-re helyezkedik el a szálláshelytől.
A villa magába foglal egy fürdőszobát külön WC-vel és zuhanyzóval. A fürdőszobákban fürdőlepedők is biztosított az ön kényelme érdekében.
A Kaz à joss Villa az olyan önellátási lehetőségek mellett, mint a teljesen felszerelt konyha, étkezőt is kínál. A saját ételek elkészítéséhez elektromos vízforraló, hűtő és konyhai edények is biztosított. A Basse-Pointe városi szállástól szomszédságában található a Le Petit Palais Chez Valence, ahol a vendégek francia ételeket fogyaszthatnak.
- Repülőterek
- Martinique Aime Cesaire nemzetkozi repuloter55 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
- Coffee shop
- Kulcs belépés
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
- Büfé
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
- Napozóterasz
Szolgáltatások
- Mosoda
- Idegenvezetés/Jegyiroda
- Üzletek/Kereskedelmi szolgáltatások
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Öltöző
- Terasz
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
- Kiságyak
- Táblajátékok
- Gyerekmenü
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Kaz à joss Villa milyen messze van a Martinique Aime Cesaire nemzetkozi repülőtértől?
A Kaz à joss Villa autóval 54 percre van a Martinique Aime Cesaire nemzetkozi repülőtértől. - ❓
A Kaz à joss Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Kaz à joss Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Kaz à joss Villa kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Kaz à joss Villa elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Az ingatlan engedélyezi a háziállatokat?
Nem, az ingatlan nem engedélyez háziállatot. - ❓
A nyaraló élvezetes kilátást kínál?
A nyaraló utcára néző kilátással várja vendégeit.